free website maker

Kilka słów o nas:

Jestem trenerką psychologicznego treningu grupowego rekomendowaną przez PTP (nr 491), coachem, ukończyłam Master Class of Management na SWPS. W pracy terapeutycznej pracuje w nurcie krótkoterminowym TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), jestem certyfikowanym praktykiem metody Kids’ Skills, arteterapeutką, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam cykl szkoleniowy „Kontrakt, strategia, zasoby – praktyczne umiejętności psychoterapeutyczne” oraz Studium Arteterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim, Szkołę Treningu Grupowego (Grupa Training & Consulting), Szkołę Coachingu (Pracownia NDO), Studium Profilaktyki Uzależnień. Specjalizuję się w szkoleniach z rozwijania kompetencji społecznych: komunikacji, efektywnej pracy zespołowej; treningu interpersonalnym, a także efektywności w zarządzaniu sobą i innymi.
Rozwijam siebie i innych prowadząc od 10 lat własną firmę - Pracownię Rozwoju Osobistego. Pracując jako trenerka pomagam odkrywać ludziom ich indywidualne potrzeby, umiejętności, stwarzam warunki do zmian. Bardzo ważne jest dla nie zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. W swojej pracy kieruje się zasadą wygrana- wygrana, ważna jest dla mnie jakość, czuje się odpowiedzialna za to, co robię. Prowadzę biznes relacyjny, w oparciu o wartości.
Posiadam 14 letnie doświadczenie trenerskie w prowadzeniu szkoleń grupowych aktywnymi technikami warsztatowymi – ponad 7000 godzin i blisko 3000 uczestników szkoleń.
Realizuję własne programy szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników.  
Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów z szeroko rozumianych kompetencji interpersonalnych zarówno dla grup biznesowych, jak i organizacji pozarządowych, instytucji państwowych oraz osób indywidualnych.  

Anna Rutkowska

TRENERKA, TERAPEUTKA, COACH

Ukończyłem Szkołę Trenerów Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych „STOP”, Szkołę Coachingu (Pracownia NDO), studia podyplomowe na kierunku „Lean Management" wraz z certyfikatami PDCA Group i IDP Group. Obecnie realizuję się zawodowo jako trener, coach, mięczynarodowy konsultant MindSonar®, menadżer prowadząc własną działalność gospodarczą i ściśle współpracując z firmami, organizacjami i JST.
Specjalizuję się w wykorzystaniu innowacji w edukacji, zarządzaniu zmianą, planowaniu strategicznym, optymalizacji procesów i podoszeniem efektywnosci. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i projektami. Obecnie własne bogate doświadczenia przekazuję innym w formie warsztatów, szkoleń, konsultacji. Prowadze również indywidualne i grupowe sesje coachingowe.
Moja otwartość, interdyscyplinarna wiedza i kreatywność w myśl filozofii Lean Thinking, wielokrotnie przyczyniały się do podniesienia efektywności wielu organizacji. 

Grzegorz Rutkowski.

COACH, TRENER, KONSULTANT

© Copyright 2019 PROEDUKACJA.COM - Projekt: Agencja Reklamy ArtOpen.pl. All Rights Reserved

Hosting zapewnia KYLOS