O wartości firmy decydują wartościowi ludzie.

Nasza kadra to zwykli – wyjątkowi specjaliści, kierujący się zbieżnymi do naszych wartościami

i my:

Anna Rutkowska

TRENERKA, COACH i SUPERVISOR ICC, EKSPERT DS. PERSONALNEGO ROZWOJU ORGANIZACJI, TERAPEUTKA

Jestem trenerką psychologicznego treningu grupowego rekomendowaną przez PTP (nr 491), certyfikowanym coachem i superwizorem ICC. Ukończyłam Systemową Szkołę InnerMasteringu® Posiadam certyfikaty: International Values Trainer and Consultant, International MindSonar® Consultant, Competence Navigator™ Advisio Consultant, Consultant Mental Toughness MTQ48/MTQPLUS, ILM72 – Zintegrowany Model Przywództwa

Jestem absolwentką Master Class of Management na SWPS. Swoje kompetencje trenerskie rozwijałam w Szkole Treningu Grupowego (Grupa Training & Consulting), Szkole Coachingu (Pracownia NDO).

W pracy terapeutycznej pracuje w nurcie krótkoterminowym TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) i ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania), jestem certyfikowanym praktykiem metody Kids’ Skills. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ukończyłam cykl szkoleniowy „Kontrakt, strategia, zasoby – praktyczne umiejętności psychoterapeutyczne” i Studium Arteterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Studium Profilaktyki Uzależnień.

Specjalizuję się w szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych: komunikacji, efektywnej pracy zespołowej, treningu interpersonalnym, a także efektywności w zarządzaniu sobą i innymi poprzez wartości.

Pracując jako trenerka pomagam odkrywać ludziom ich indywidualne potrzeby, umiejętności, stwarzam warunki do zmian. Bardzo ważne jest dla mnie zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Prowadzę biznes relacyjny w oparciu o wartości. Posiadam 16 letnie doświadczenie trenerskie w prowadzeniu szkoleń grupowych aktywnymi technikami warsztatowymi – ponad 10000 godzin i blisko 6000 uczestników szkoleń. Realizuję własne programy szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, coachingu z szeroko rozumianych kompetencji interpersonalnych zarówno dla grup biznesowych, jak i organizacji pozarządowych, instytucji państwowych oraz osób indywidualnych.

Grzegorz Rutkowski

COACH ICC, TRENER, KONSULTANT, EKSPERT DS. PERSONALNEGO ROZWOJU ORGANIZACJI,

Jestem certyfikowanym coachem ICC. Ukończyłem Systemową Szkołę InnerMasteringu® , studia podyplomowe na kierunku „Lean Management” wraz z certyfikatami PDCA Group i IDP Group. Jestem również certyfikowanym: International MindSonar® Consultant, International Values Trainer & Consultant oraz Competence Navigator™ Advisio Consultant. Ukończyłem Szkołę Trenerów Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych „STOP”, Szkołę Coachingu (Pracownia NDO). Obecnie realizuję się zawodowo jako trener, konsultant, coach. Jako menadżer ściśle współpracuję z firmami, organizacjami i JST.

Specjalizuję się w szkoleniach z rozwijania kompetencji managerskich, planowaniu strategicznym, optymalizacji procesów i efektywności oraz innowacyjnym zarządzaniu sobą i innymi w oparciu o wartości.

Własne bogate doświadczenia zawodowe przekazuję innym w formie warsztatów, szkoleń, konsultacji i sesji coachingowych. 

Moja otwartość, interdyscyplinarna wiedza i kreatywność w myśl filozofii Lean Thinking, wielokrotnie przyczyniały się do podniesienia efektywności zarówno jednostek jak i całych organizacji.

Ponadto współpracujemy ze szkoleniowcami, trenerami i ekspertami z wielu dziedzin w zależności od potrzeb zamawiającego.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.