Propozycja dla szkół

"Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!"

Beverly Conklin

emc

Jedną z naszych wartości jest poczucie sensu. Wspieranie w rozwoju Nauczycieli i środowiska edukacyjnego jest dbaniem o tę wartość.

Realizując projekty rozwojowe, warsztaty i szkolenia dla środowiska edukacyjnego dbamy, by wzmacniać postawy, dawać przestrzeń do uczenia się, rozwijania umiejętności, a także poszerzania wiedzy.

Wierzymy, że aby pracować z młodymi ludźmi, dziećmi, trzeba najpierw nawiązać kontakt z samym sobą, dlatego spotkania z nami są okazją do refleksji o własnych strategiach uczenia innych, nieuświadomionym potencjale tkwiącym w każdym z nas.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej o projektach realizowanych dla edukacji zapoznaj się z poniższą propozycją na rok 2023/24

SZKOŁA ODPORNA PSYCHICZNIE©

KURS „Ambasador odporności psychicznej”©

Szkolenie "Sprawca Wychowawca"

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.