Coaching indywidualny i grupowy

„Nie można bowiem mieć nadziei na skierowanie świata ku lepszym drogom, o ile się jednostek nie skieruje ku lepszemu. W tym celu każdy z nas powinien pracować nad udoskonaleniem się własnym, jednocześnie zdając sobie sprawę ze swej osobistej odpowiedzialności za całokształt tego, co się dzieje w świecie, i z tego, że obowiązkiem bezpośrednim każdego z nas jest dopomagać tym, którym możemy się stać najbardziej użyteczni”.

Maria Skłodowska-Curie

Ruch i rozkwit...

Ruch

to podążanie za swoim pragnieniem, celem, poszukiwanie sensu, droga i działania, które podejmuje Człowiek, by być tam gdzie chce, w zgodzie ze swoimi wartościami, w swojej rzeczywistości chcianej… To także rozmowa, pytanie i refleksja.

Rozkwit

niemożliwy jest bez ruchu. Ziarenko piasku, kwiat, kropla, Człowiek rozwija się i zmienia.

O procesie

Proces coachingowy łączy ruch, refleksję, uważność, chwilę zatrzymania, by Człowiek mógł podążać tam, gdzie potrzebuje. By rozkwitać…

Procesy coachingowe, które prowadzimy są indywidualnymi, osobistymi podróżami. Dbamy, aby praca nad Twoim celem, sensem była w zgodzie z wartościami. Korzystamy z wiarygodnych narzędzi psychometrycznych, jeśli jest taka potrzeba. Tworzymy przestrzeń do zadbania o siebie, wglądu w siebie i ułożenia planu do realizacji zamierzeń i marzeń.

 

Zapraszamy cię do ruchu, by rozkwitać...

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności.